Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

uczniów nauczania uzupełniającego

 

 

Bal karnawałowy to impreza co roku niecierpliwie wyczekiwana przez dzieci naszej szkoły. Nie inaczej było w tym roku! W niedzielę 16 lutego 2020 r. w Sali Teatralnej kościoła Serca Chrystusa Zbawiciela w Atenach odbył się bal karnawałowy dla uczniów i przyjaciół  naszej szkoły. Organizatorami imprezy była Rada Rodziców nauczania uzupełniającego.

Od godziny 16:oo korowód karnawałowych postaci powiększał się z minuty na minutę,by w końcu wypełnić  pięknie udekorowaną salę postaciami z bajek, filmów i gier komputerowych. Kogo tam nie było?!  Wiemy na pewno, że przybyli w licznym gronie:  policjanci, żołnierze, Spidermani, Batmani,  księżniczki, wróżki, Baby Jagi, a także wielu  przedstawicieli królestwa zwierząt  od myszek i kotków aż po pantery i tygrysy! Wszyscy wnieśli na salę balową – oprócz niezbędnych gadżetów – wspaniałe humory i chęć do zabawy!

Nie zabrakło okazji do tańca w różnych rytmach oraz do uczestniczenia w rozmaitych konkursach, quizach i wyścigach prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły oraz gościa specjalnego wieczoru – klauna, któremu udało się zaangażować do zabawy nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Konkurencje z ich udziałem wzbudzały szczególny entuzjazm wszystkich zgromadzonych! Podczas przerwy dzieci zaproszone zostały na pyszny poczęstunek przygotowany przez ich troskliwe mamy.

Nie wiedzieć kiedy minęły 4 godziny wspólnej zabawy i nadszedł czas rozstania… Uśmiechnięte buzie opuszczających salę balową dzieci były najlepszym dowodem na to, że tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych! Wypada więc tylko powiedzieć:

Do zobaczenia za rok!

Dziękujemy serdecznie organizatorom – Radzie Rodziców nauczania  uzupełniającego – za trud włożony w przygotowanie tej wspaniałej imprezy!!!