AKCJA ŚWIĄTECZNA PIERNIKOWE ROZDANIE 2022

KOCHANI UCZNIOWIE I RODZICE!

Ruszamy z 3. edycją „PIERNIKOWEGO ROZDANIA”!

CO roku projekt ten cieszy się coraz to większym zainteresowaniem o czym świadczą kolejne rekordy frekwencji? W zeszłym roku był większy niż 2 lata temu a jak będzie w TYM ROKU?
LICZYMY NA WAS !!! Zatem………zapraszamy i zachęcamy do zaangażowania się w pieczenie pierników. Niech nasze domy, mieszkania wypełni ciepły i smaczny zapach tych świątecznych wypieków, a słowa życzliwości znajdą wyraz w złożonych życzeniach.

                Plan działania:

  • Upiecz pierniki wg dowolnego przepisu ( możesz poprosić o pomoc kogoś dorosłego – mile widziana).Może też być szopka piernikowa lub inne Wasze pomysły.
  • Udekoruj wg uznania i gustu.
  • Ułóż życzenia z okazji Bożego Narodzenia.
  • Zrób zdjęcia, a następnie wyślij ( do 17 grudnia 2022r.) na skrzynkę:   s.katarzyna.daraz@interia.pl
  • W temacie wiadomości napisz: „ Piernikowe rozdanie 2022” + swoje imię i nazwisko oraz klasę.
  • Dodaj 2 załączniki w postaci : – 1 zdjęcia, na którym będą widoczne życzenia i pierniki.

Kolejne zdjęcie „TY/ WY w akcji” (proces powstawania Waszego dzieła). RAZEM 2 ZDJĘCIA. Wysyłając email, wyrażasz zgodę na publikację na stronie internetowej szkoły.

  • 16 LUB 17 GRUDNIA przynieś ładnie zapakowane swoje pierniki i podaruj koledze, koleżance lub nauczycielowi. Możesz obdarować też inną wybraną przez siebie osobę.

AKCJA TRWA DO 17.12.2020 i jest kierowana do WSZYSTKICH chętnych od 6-99 lat 😊

E- maile nadesłane po terminie nie będą uwzględnione.

Nagroda to radość ze wspólnotowo-twórczo spędzonego czasu i satysfakcja z możliwości obdarowywania innych oraz … dodatkowo extra ocena z religii.

Organizator: s.Katarzyna Daraż

 

https://www.canva.com/design/DAFSDMMgdbE/-AZSZbUV3gW4F-quQQUhIA/edit?utm_content=DAFSDMMgdbE&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton