ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line z wykładowcą akademickim – dr WOJCIECHEM WIERZEJSKIM – autorem licznych publikacji i  szkoleń / warsztatów
dla Nauczycieli i Rodziców z zakresu nowoczesnych metod wychowawczych, budowania relacji w środowisku szkolnym i rodzinnym,  sposobów rozwiązywania różnego typu trudności
i problemów wychowawczych.

Spotkanie na temat:

Relacje i dobra komunikacja z dzieckiem, skuteczne metody wychowania, jak radzić sobie z wybranymi problemami u dzieci?

Jak wychować szczęśliwe dziecko? Jak mówić, żeby dziecko nas słuchało? Jak pomóc dziecku w planowaniu zajęć i obowiązków?

 

odbędzie się on-line w piątek  28 kwietnia 2023 r. o godz. 19.00.

 

Link do spotkania na platformie Microsoft Teams przesłany zostanie Rodzicom przez Opiekunów klas.

 

Rodzice, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniu z siedziby szkoły (przy kawie i słodkim poczęstunku 🙂 proszeni są o przybycie do sali nr 8 („Nowy budynek”) o godz. 18.50.

 

                            SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

                            Biogram: 

Wojciech Wierzejski – dr n. społ., wykładowca akademicki (od ponad dziesięciu lat wykłada zarządzania w oświacie i zarządzanie finansami w oświacie), koordynator/kierownik projektów współfinansowanych z EFS. Absolwent WFiS UW, studiów podyplomowych z rolnictwa (SGGW) i nauk o polityce (Collegium Civitas); doktorat z nauk społecznych w ISP PAN. Żonaty, ojciec trzech córek. Ostatnio opublikował m.in. „Nowoczesne zarządzanie organizacją”, „Szczęście w małżeństwie” oraz „Wychowanie nastolatka – warsztaty o relacjach i komunikacji”.

Odznaczony „Meritis pro Familia” przez minister rodziny, pracy i polityki społecznej za działalność naukową i edukacyjną w obszarze komunikacji rodzicielskiej, życia rodzinnego i rozwiązywania konfliktów.

Prezes Fundacji Centrum Rozwoju Społecznego i Obywatelskiego