STUDNIÓWKA 2024 UCZNIÓW SZKOŁY POLSKIEJ W ATENACH

W sobotę 3 lutego br. tegoroczni i przyszłoroczni maturzyści uczęszczający do Szkoły Polskiej im Zygmunta Mineyki przy Ambasadzie RP w Atenach bawili się na swojej STUDNIÓWCE zorganizowanej przez ich Rodziców w hotelu ” Novotel” w Atenach.
Gośćmi honorowymi balu byli:
Pan Ambasador Artur Lompart
oraz Pan Konsul Sławomir Pyl.
TO BYŁ PIĘKNY I NIEZAPOMNIANY WIECZÓR!!!
                             ***
Oto relacja samych uczestników:

Dnia 3 lutego 2024 roku, odbyła się studniówka klas IV i III LO.
To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci! Sala balowa rozbrzmiewała śmiechem, muzyką i radosnym szumem rozmów, ale nie zabrakło również momentów wzruszenia  – tworząc niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego wieczoru. Podczas studniówki nie obyło się bez tradycyjnych elementów, takich jak podziękowania, przemowy czy taniec ,,polonez”, podczas którego wszyscy zebrani mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych, a świetna muzyka sprawiła, że na parkiecie nie było momentu, w którym ktoś by się nudził. Studniówka była doskonałą okazją do świętowania wspólnie z przyjaciółmi i nauczycielami, z którymi uczniowie spędzili wiele lat.
Studniówka 2024 roku była nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do podsumowania dotychczasowego etapu edukacji i rozpoczęcia nowego rozdziału w naszym życiu.
To wydarzenie z pewnością pozostanie w naszych sercach jako jedno z najpiękniejszych przeżyć szkolnych!Tekst: Filip Dzik, Weronika Skorupa – tegoroczni maturzyści                                Zdjęcia : Jadwiga Wrona

 

 

GALERIA ZDJĘĆ