CYFROWA BIBLIOTEKA LEGIMI DLA POLONII W GRECJI

Na prośbę Ambasady RP w Atenach przekazujemy informację o możliwości bezpłatnego dostępu do zasobów cyfrowej biblioteki Legimi dla Polonii w Grecji:

W bezpłatnej ofercie znajdują się tysiące ebooków, audiobooków i synchrobooków w języku polskim, a wśród nich nowości, klasyka i prawdziwe bestsellery wydawnicze. Aplikacja obsługująca bibliotekę jest dostosowana do różnego rodzaju urządzeń mobilnych: tabletów, e-czytników, smartfonów i komputerów, w oparciu o systemy operacyjne: iOS, Android i Windows. 

Jak skorzystać z serwisu?

Krok 1. Należy wysłać prośbę o wydanie kodu dostępu na adres: biblioteka.ateny@gmail.com (1 osoba = 1kod).
Krok 2. Po otrzymaniu kodu, użytkownik powinien wejść na stronę https://www.legimi.pl/grecjaczyta/, wpisać kod i zaakceptować regulamin korzystania z platformy.
Krok 3. Następnie trzeba założyć darmowe konto w serwisie Legimi lub zalogować się do wcześniej posiadanego konta. Przy zakładaniu konta należy podać:
•    nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć)
•    hasło.
Krok 4. Na tym etapie można pobrać bezpłatną aplikację Legimi i czytać bez ograniczeń przez okres 3 miesięcy od momentu aktywowania kodu. 

Ważne!
– czytelnik może wystąpić jednorazowo o jeden kod i może korzystać tylko z jednego kodu jednocześnie, na maksymalnie dwóch wybranych przez siebie urządzeniach,
– po wygaśnięciu kodu można poprosić o wydanie kolejnego, pisząc na adres biblioteka.ateny@gmail.com (jeśli kod będzie dostępny, trzeba powtórzyć procedurę jego autoryzacji),
– bezpłatne kody są dostępne wyłącznie dla Polaków deklarujących pobyt na terenie Grecji,

Dostęp do platformy jest efektem przedłużenia współpracy Ambasady RP w Atenach i portalu Polonorama z serwisem Legimi.