WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO – PROJEKT OKŁADKI „MITOLOGII” JANA PARANDOWSKIEGO

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą wydania „MITOLOGII” JANA PARANDOWSKIEGO

biblioteka szkolna zorganizowała KONKURS PLASTYCZNY na projekt okładki tej niezwykłej książki, która przez pokolenia pozostawała w kanonie polskich lektur.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY TAK CHĘTNIE ZAANGAŻOWALI SIĘ W WYKONANIE ZADANIA KONKURSOWEGO!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze wszystkie prace konkursowe zostały  zaprezentowane na wystawie towarzyszącej SYMPOZJUM  z okazji 100. rocznicy wydania „Mitologii” zorganizowanym na UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM na Wydziale „Artes Liberales” w dniu 24 kwietnia br.

 

Miło nam poinformować, że Szkolna Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienie w poszczególnych kategoriach wiekowych:

KATEGORIA WIEKOWA  kl. I-III SP

  • NAGRODA GŁÓWNA: Nelli Kalamara kl. II SP
  • WYRÓŻNIENIE: Filip Tsiveriotis kl. II SP

KATEGORIA WIEKOWA  kl. IV-VI SP

  • NAGRODA GŁÓWNA: Michał Leja kl. IV SP
  • WYRÓŻNIENIE: Jakub Tworek kl. IV SP

KATEGORIA WIEKOWA  kl. VII-VIII SP

  • NAGRODA GŁÓWNA: Nikoletta Toczyska kl. VIII SP
  • WYRÓŻNIENIE: Amelia Wójcik kl. VII b
  • WYRÓŻNIENIE: Anna Dzięciołowska kl. VII b
  • WYRÓŻNIENIE: Katarzyna Poulea kl. VII a

KATEGORIA WIEKOWA  LICEUM

  • NAGRODA GŁÓWNA: Martyna Pocheć kl. II LO
  • WYRÓŻNIENIE: Aisha Hamzeh kl. I a LO

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz  dyplomy wręczone zostaną Laureatom i Wyróżnionym podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/2024
w dniach 14 i 15 czerwca 2024 r.

 

                                          

 

 

 

                                                                           

 

 

 

                                                

 

 

 

                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

 

 

 

Do pobrania

  • jpg ok9
    Nelli Kalamara kl. II SP
    Wielkość pliku: 189 KB Pobrania: 1
  • jpg ok7
    Filip Tsiveriotis kl. II SP
    Wielkość pliku: 197 KB Pobrania: 1
  • jpg ok15
    Michał Leja kl. IV SP
    Wielkość pliku: 267 KB Pobrania: 1
  • jpg ok14
    Jakub Tworek kl. IV SP
    Wielkość pliku: 268 KB Pobrania: 0
  • jpg ok8
    Aleksander Kozieł kl. IV SP
    Wielkość pliku: 123 KB Pobrania: 0
  • jpg ok11
    Nikoletta Toczyska kl. VIII SP
    Wielkość pliku: 249 KB Pobrania: 0
  • jpg ok10
    Amelia Wójcik kl. VII b
    Wielkość pliku: 307 KB Pobrania: 0
  • jpg ok20
    Anna Dzięciołowska kl. VII b
    Wielkość pliku: 164 KB Pobrania: 0
  • jpg ok4
    Katarzyna Poulea kl. VII a
    Wielkość pliku: 296 KB Pobrania: 0
  • jpg ok13
    Aisha Hamzeh kl. I a LO
    Wielkość pliku: 214 KB Pobrania: 0
  • jpg ok5
    Natalia Kalamara kl. VIII SP
    Wielkość pliku: 242 KB Pobrania: 0
  • jpg ok12
    Martyna Pocheć kl. II LO
    Wielkość pliku: 313 KB Pobrania: 0